Вєрка Сердючка презентувала новорічний хіт англійською мовою, Оля Полякова та Dzidzio випустили дуетний кліп, а TamerlanAlena представили найчуттєвіший альбом. Зустрічай головні музичні новинки тижня на сайті “Ліза”!
![Дайджест музичних новинок тижня: Вєрка Сердючка, Оля Полякова і Dzidzio Дайджест музичних новинок тижня](https://liza.ua/wp-content/uploads/2021/12/bezymyannyj-1-e1638544694823.png)
кадр з відео
Вєрка Сердючка – Wild Christmas
Вперше за довгий час Вєрка Сердючка, чиї пісні асоціюються з новорічним настроєм, порадувала прихильників новою композицією. Артистка випустила святковий трек англійською мовою під назвою Wild Christmas.
“Для всіх, хто святкує”,
– так прокоментувала прем’єру Вєрка Сердючка.
TamerlanAlena – “ДЕТКА, это LIVE”
Переживання через нерозділене кохання та попадання у полон власних емоцій – новий EP “ДЕТКА, это LIVE” відображає все те, що кожен звик проживати наодинці з собою.
“У камерному альбомі розкривається душа та характер кожної нашої пісні – коментує дует TamerlanAlena, – Акустика завжди звучить проникливо та музично. Це більше, ніж пісні про кохання – цього разу ви почуєте нашу історію з нового боку. Послухайте наш альбом від початку до кінця, насолодіться звучанням і поностальгуйте разом із нами”,
– прокоментували платівку артисти.
Кожен трек в альбомі – це відвертий діалог двох закоханих, який підкорив мільйони слухачів. У лонгплей увійшли 5 хітів TamerlanAlena: “Потоки ветра”, “Детка”, “Если что, набирай”, “Хочешь” и “Святая вода”. Кожен із них очолював радіо-чарти та YouTube-тренди.
У новому звучанні бенгер “Потоки ветра”, що розриває танцполи, перетворився на проникливе освідчення в коханні, а балада “Хочешь” набула ще більш потаємного сенсу. Ти вже можеш екслюзивно послухати альбом на Apple Music.
Оля Полякова та Dzidzio – “Щасливі люди”
А от у яскравих та харизматичних виконавців Олі Полякової та Dzidzio вийшла спільна пісня та кліп “Щасливі люди”. Трек став головним саундтреком до різдвяної комедії “Зірки за обміном”.
У відео до композиції також увійшли кадри з фільму, який можна буде подивится у кінотеатрах уже з 1 січня 2022 року. За словами Полякової, Михайло Хома (Dzidzio) “мучив її на студії”, поки записувалася пісня:
“Я кажу: “Досить, я нормально, гарно заспівала”. А він: “Давай ось цю і цю фразочку ще”. А я що? Я слухалася, усе виконувала так, як він просив. Так і треба, повинна ж бути синергія,
– розповіла Оля Полякова.
Сам Хома сказав, що їх спільна зі співачкою пісня нагадує людям, що вони щасливі.
“В нашій пісні, як і в щасті, все найголовніше – у простоті. З Олею ми працювали легко, гарно, натхненно, співали, записували на студії і дивилися одне одному в очі. Зробили пісню щирою, справжньою, щоб вона потрапила і нам, і слухачам прямісінько в серце”,
– розповів Dzidzio.
ЧИТАЙ ТАКОЖ: Макс Барських розповів про насилля у сім’ї
дійсно цікавий матеріал кожного дня!