Ксенія Мішина та Олександр Еллерт останнім часом дуже інтригують своїх прихильників. Вже кілька тижнів публіка обговорює, разом закохані чи ні. В липні актриса заявила про розрив та припинила показувати своє особисте життя з чоловіком. Та, схоже, почуття взяли гору і закохані помирилися.
![Ксенія Мішина та Олександ Еллерт сходили на весілля Ксения Мишина и Александр Эллерт](https://liza.ua/wp-content/uploads/2021/08/203152559_943765026191770_1258616945720427611_n.jpg)
instagram.com/misha.k.ua
Так, нещодавно Ксенія та Олександр сходили разом на весілля до друзів – Дмитра Сови і Дар’ї Легейди. Там пара не приховувала почуттів, тому прихильники зітхнули з полегшенням, адже впевнилися, що їх уюбленці дійсно разом.
Один з гостей весілля поділився в інстаграм видео, на якому Мішина ловить букет нареченої. Потім щасливу зірку обіймає син, а після цього підходить Еллерт та цілує.
Переглянути цей допис в Instagram
На своїй сторінці колишня “Холостячка” розмістила схожий ролик, але коханого не показала. Зате в коментарях він дав зрозуміти, що весілля може бути.
“Хм, подейкують, що зловившим букет дається прекрасний бонус у вигляді «чоловіка». Скільки чекати, хто знає?)”
– написала Ксенія, на що Еллерт відповів: “Я знаю”.
Переглянути цей допис в Instagram
Цікаво, що раніше Олександр та Ксенія неодноразово натякали, що планують спільне майбутнє. Закохані навіть обговорювали спільних дітей. Як розповіла Мішина, вона хоче доньок-близнючок, а її обранець — синів-близнюків. Зараз вони виховують двох діток від попередніх стосунків — сина Ксенії Платона та доньку Еллерта Елю.
Нагадаємо, Ксенія Мішина і сценарист Олександр Еллерт розійшлися в липні. Тоді в інстаграм акторка розмістила допис, у якому заявила про розрив. Новина стала шокуючою для підписників, адже ще нещодавно пара радувала спільними історіями з відпочинку. Згодом стало зрозуміло, що закохані пішли на примирення.
Офіційно вони ще не повідомили про відновлення відносин, та все на це вказує. Тиждень тому сценарист романтично привітав актрису з річницею, а вона показала, що отримала великий букет троянд. Крім того, пару постійно бачать разом: то в аеропорту перед вильотом у відпустку, то вже на відпочинку, а тепер і на весіллі.
ЧИТАЙ ТАКОЖ: Ані Лорак презентувала новий дует: «Ми співали душею»
дійсно цікавий матеріал кожного дня!