Жіночий журнал Ліза - жіночий сайт для сучасної жінки Ліза - онлайн-журнал для успішних дівчат. У тебе є питання – ми дамо відповіді на все. Ми можемо стати твоєю настільною книгою успіху. Новини шоу-бізнесу, корисні поради, секрети краси та здоров'я – ми зробимо твоє життя яскравішим!
RU

Снігові переможниці: біатлоністки здобули олімпійське золото для України

Редагувати переклад

Вперше наша країна як незалежна держава виступила на Олімпійських зимових іграх у 1994 році в норвезькому Ліллехаммері.

Тоді юна українська фігуристка-одинак ​​Оксана Баюл виграла золоту медаль, обійшовши у складному та напруженому фіналі досвідчену Ненсі Керріган.

Наступні 20 років Україна не завоювала золото на найпрестижніших спортивних змаганнях світу, а останні 8 років ми взагалі залишалися без медалей на зимових олімпійських іграх.

І ось – довгоочікуване олімпійське золото! Перемогу здобула жіноча збірна України з біатлону. Українки були найкращими в естафеті, обігнавши найближчих конкуренток-росіянок на 26 секунд. А бронзові призерки, біатлоністки з Норвегії відстали від наших дівчаток на 37 секунд.

«Ліза» вітає українську команду у складі Юлії Джими, сестер Валентини та Віти Семеренко та Олени Підгрушної. Ми бажаємо чемпіонкам нових перемог та рекордів. Україна вами пишається!