Вторгнення росії 24 лютого вплинуло на життя кожного українця, і Настя Каменських не стала виключенням.
![Настя Каменських розповіла, як війна вплинула на її психіку та стосунки з Потапом Настя Каменських розповіла, як війна вплинула на її психіку та стосунки з Потапом](https://liza.ua/wp-content/uploads/2022/05/280084890_481979267042182_5610049049050799908_n.jpg)
instagram.com/kamenskux
Нині артистка намагається віднайти баланс і знайти спосіб допомогти собі. На тлі стресу вона почала знову страждати через панічні атаки, які з’явилися в неї після коронавірусу.
«У мене дуже поганий сон, я дуже нервую. До мене повернулися панічні атаки, які з’явилися після перенесеної корони. Я дуже багато плачу, хвилююсь, переживаю. Підіймаю очі в небо і кажу: „Боже, зупини це, ну не може це бути так довго“. Це горе, яке просто живе з тобою. Концентруюсь на тому, що я можу допомогти й це все, що я можу зробити. Неможливо бути спокійним. Просто чекаєш, поки це все закінчиться», — розповіла артистка в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях”.
![Настя Каменських про панічні атаки через війну Настя Каменських про панічні атаки через війну](https://liza.ua/wp-content/uploads/2022/05/280591407_1081149625768304_221945873415079131_n.jpg)
instagram.com/kamenskux
Зараз Настя знаходиться в Іспанії. Там вона активно розповідає журналістам правду про війну та бере участь у благодійних концертах на підтримку ЗСУ.
На питання, чи змінілится її стосунки з Потапом, каже, що вони лише зблизилися.
“Які можуть бути проблеми, коли люди, навпаки, повинні об’єднуватися? Ми з Льошею дивимося в одному напрямку, йдемо разом, один одного підтримуємо та допомагаємо. Робимо все можливе, що можемо зробити для своєї країни», — поділилася NK.
Каменських також пояснила, як вона за кілька днів до початку вторгнення РФ опинилася з Потапом в Іспанії. Артистка відправилися за кордон готувати україномовний та іспаномовний альбоми і навіть не могла уявити, що розпочнеться війна:
“У мене було п’ять днів. І так вийшло, що і мій чоловік мав п’ять днів, що разом зі мною виїхати в Іспанію і доробити мій альбом. І ми виїхали разом з мамами. 24 лютого прокидаєшся від крику, бо тобі телефонують і кажуть, що почалася війна…”
ЧИТАЙ ТАКОЖ: 7 ознак того, що тобі не потрібні стосунки
дійсно цікавий матеріал кожного дня!